two pictures from instax

11:06 PM


mam wrażenie, że opowiadają o jakiejś pewności. kropka. wykrzyknik.

You Might Also Like

14 comments

 1. całkiem możliwe.
  jeśli zdjęcia nie opowiadają jakiejś historii - nie warto ich oglądać.

  Joasiu powiedz mi, czy robiłaś Instaxem już jakieś portrety? Bo czytałam na opakowaniu, że to głównie aparat do landscapów i do fotografowania rzeczy, nie ludzi.
  póki co czekam na wypłatę by go kupić, jednak chciałam go wykorzystać do fotografii ludzi właśnie.

  ReplyDelete
 2. Te zdjęcia nic nie przedstawiają, nie szkoda Ci marnować wkładów na pień drzewa lub słup?

  ReplyDelete
 3. ludzie to chcieliby tylko jakies wysrane feszyn, ze to niby cos niesie, ze piekno glosi. zero kreatywnego myslenia. zero refleksji. zero przemyslen i analiz. zyjemy w glupim spoleczenstwie, w ktorym kazdy ma aparat i kazdy robi foty feszyn i beauty.


  brawo za te dwie foty.

  ReplyDelete
 4. pod wpływem tomka jedynie je polubiłam. zrobiłam je sama z siebie i dla siebie.

  ReplyDelete
 5. Polecasz dla amatora skaner epson 300 czy raczej 500? Czy w każdym skanerze pod wpływem skanowania robią się takie ramku, o jak tutaj np http://www.flickr.com/photos/katerinagordon/5122362140/in/photostream ? Głupie pytania do Ciebie, ponieważ jesteś moim guru :)
  Pozdrawiam, Amatorka

  ReplyDelete
 6. Ja mam epsona v300 i część ze swoich prac skanuję na v500, bo mój T. taki posiada. Ja generalnie polecam epsony, a które to w zależności od tego ile masz pieniędzy i czy potrzebne są ci skany średniego formatu. Od v500 można skanować średni.
  A ramki to kwestia sposobu skanowania - czy pozwalasz automatycznie programowi wychwycić obraz, czy ręcznie wybierasz obszar do skanowania. Ja osobiście bardzo lubię rameczki i perforacje. :)

  ReplyDelete
 7. Mnie też jarają właśnie te rameczki i pyłki :D Narazie robię format 35 mm, ale kiedyś na pewno będę chciała spróbować średniego formatu i wtedy nie mam jak skanować, jeśli wybiorę ep300(bo przyznam, że oszczędnościami nie szastam)...
  A wybierasz się w wakacje do Warszawy może? :)

  ReplyDelete
 8. To już pozostaje w twojej decyzji, który skaner zakupisz. A co do Warszawy... miałam wpaść już w maju, ale dostałam pracę. Babci już tak dawno obiecałam, że przyjadę, więc pewnie w lipcu będę na jakieś dwa dni. A skąd pytanie? :)

  ReplyDelete
 9. Z ciekawości, bo chyba kiedyś robiłaś jakieś sesje w Warszawie.

  ReplyDelete

Instagram