nieustannie

8:33 PM

bardzo chcę mi się fotografować. bardzo bym chciała, by coś się działo. (bardzo stare i cudem odnalezione zdjęcia piotra. za czasów, gdy nakładałam klatki. )

You Might Also Like

10 comments

 1. lubie jak sie fotografy foca nawzajem :P

  ReplyDelete
 2. ja miałam tremę, więc nie było za fajnie! poza tym piotrek nie wybaczy mi, że mu tyle miesięcy nie wysyłałam tych zdjęć :D uwaga, publiczne przeprosiny! przepraszam! :)

  ReplyDelete
 3. powinien wybaczyć za takie zdjęcia ;)

  ReplyDelete
 4. kieubaska- ja też! a czemu teraz dopiero pokazujesz, Juanko? :)

  ReplyDelete
 5. zdjęcia robiłam w maju. potem utknęły na tomka komputerze. potem niby je miałam ja. potem ich nie znalazłam. potem były inne. a teraz siedzę od 14 w pracy i się obijam, to kazałam tomaszowi poszukać! poza tym wyszukuję wszystkich zdjęć, bo robię czystki i nową stronę!

  ReplyDelete
 6. bo właśnie pamiętam Ciebie na zdjęciu u Piotra, a to dawno było. fajną masz pracę! : )

  ReplyDelete
 7. juanko, poradź co Ty ustawiasz w tych aplikacjach w epsonie(500) bo masz taką ładną jakość tych zdjęć, a u mnie wychodza tragicznie, są ziarniste... czy to kwestia małego dpi, czy czego...?

  ReplyDelete
 8. ja najczęściej skanuję na v300, ale zauważyłam, że gdy wybiera się opcję automatycznego kadrowania (fajeczka przy 'miniatura') zdjęcia wychodzą o wiele gorsze jakościowo. ja wyłączam wszystko - wyostrzanie, pozbywanie się szumów, paprochów... Ręcznie robię kadry. W wolnej chwili mogę przesłać Ci gdzieś (podaj maila) porównawcze skany. :)

  ReplyDelete
 9. zwłaszcza jak się focą takie fotografy ! :)

  ReplyDelete

Instagram