three frames from yashica 124g mat with agata.

8:12 PM

uczę się ostrożności.

You Might Also Like

14 comments

 1. podziwiam sposób w jaki patrzysz na świat!

  ReplyDelete
 2. Nieskończoność na ostatnim. Piękne.

  ReplyDelete
 3. Niesamowite zdjęcia i ich klimat.

  ReplyDelete
 4. Love the accident on the color one ! And the b&w pictures are beautiful as well !

  ReplyDelete
 5. Nie mam słów... jestem zachwycona!

  ReplyDelete
 6. asio, jestem pod wrazeniem, uwielbiam patrzec na twoje kadry, widac jak bardzo się starasz a twoje próby są bardzo przychylne dla ciebie, jak ta błona, jak to światło. :*

  ReplyDelete
 7. postawa słuszna. próbki foto tym bardziej

  ReplyDelete
 8. śmiać mi się chce z tych zachwytów nad kompletnymi gniotkami, które niegdyś w dobie analogów i prawdziwej sztuki wylądowałyby 100 razy w koszu na śmieci. Bo ani światło, ani jakość. Ech te pseudo-niedoskonałości, takie modne, z dorobioną filozofią i ziarnem (to o cyfrowych). Szkoda, że czasem nieudane pod każdym niemal względem zdjęcia urastają do rangi sztuki, ble, tfu. Idę pooglądać mistrzów...Oni walczyli o jakość, a prostota (o której wielu zapomina)liczyła się najbardziej...Próbuj, próbuj

  ReplyDelete
 9. Przynajmniej potrafię podpisać się pod tym co robię i piszę imieniem i nazwiskiem, nawet twarzą. Jakość to pojęcie względne. I miłej lektury mistrzów, też lubię. Aktualnie zajmuję się książka Historia fotografii od Taschena. Kogo lubisz?

  ReplyDelete
 10. lubię Twoją fotografię. jest taka, że ma dużo w sobie tego, czego mi zwykle brakuje.

  ReplyDelete
 11. Cudowne zdjęcia. Będę się tego trzymać.

  Nie zapomnę jak kiedyś na jakiś portal fotograficzny wrzuciłam zdjęcie morza, z lekko zaróżowionym niebem i konturami pozbawionych liści gałęzi po jednej stronie. Dostałam komentarz, że powinnam dodać jakąś łódkę dla przeciwwagi.
  A głowa wydziału fotografii na Łódzkiej Filmówce powtarza, że dobre zdjęcie cechuje uchwycenie niepowtarzalnej chwili/momentu. Jak się ma ta chwila do żmudnego komponowania kadru po Bożemu, nie wiem... Ale chce mi się śmiać.

  ReplyDelete
 12. Lubię niedoskonałości, lubię eksperymenty. Dla mnie robisz zdjęcia smakowite.

  ReplyDelete

Instagram