travel: Lwów volume I

8:03 PM

fotografie wyrwane z kilkudniowej wycieczki do Lwowa. zapada w pamięć.

You Might Also Like

16 comments

 1. Drugie zdjęcie jest niesamowite. My wybieramy się do Lwowa we wrześniu, raz jeszcze.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lwów jest pięknym miastem, specyficznym, ogromnie specyficznym. Spędziłam tam fantastyczne momenty, wybawiłam się cudownie i przywiozłam prze-smaczną herbatę. Ale jeśli miałabym wybrać, gdzie chciałabym jak najszybciej wrócić, byłby to Budapeszt. :) Udanej wycieczki!

   Delete
 2. dobrze, że wróciliście cali i zdrowi,
  na przedostatnim piękne kolory i światło

  ReplyDelete
 3. Przepiekne te zdjecia kocie, jestem zauroczona jendakze bije od ich specyficzny klimat i to chyba wlasnie cos o czym mi pisalas, tak czy inaczej, magia jest.

  ReplyDelete
 4. jak sądzisz, czy warto iść do jakiejś szkoły foto czy jednak lepiej kształcić się samemu lub poprzez koła foto wraz z zainwestowaniem w lepszy sprzęt?
  na przykład taki fototechnik to z reguły całkowity koszt ok. 6 tys, za to można już kupić prawie pełną klatkę, sama nie wiem, doradź proszę!
  pozdrawiam.

  ReplyDelete
  Replies
  1. jestem jak najbardziej za szkołami fotograficznymi, ale jako dodatek do innego wykształcenia. fotograf nie może być nudny! :) ja od nowego roku akademickiego planuję zaocznie zrobić studium fotografii na KSA. nie jestem za kursami czy szkoleniami pokroju 'jak zrobić dobry portret'. pewnych rzeczy powinno się samemu nauczyć, do nich dążyć. najważniejsze jest mieć własne spojrzenie, którego nigdzie Cię nie nauczą. ktoś nie ukształtowany we własnej fotografii może popsuć sobie spojrzenie przez podręcznikowe, akademickie wykłady o 'dobrych' fotografiach. dobra fotografia to jest względne pojęcie, do którego każdy musi podejść indywidualnie. natomiast sama chcę iść do szkoły, bo potrzebuję warsztatu, obycia w studio, podejścia do komercyjnej fotografii, poza tym dobrze obracać się w towarzystwie fotograficznym, mieć okazję się pokazać i poznać z innej strony ten światek.

   Delete
  2. This comment has been removed by the author.

   Delete
  3. dzięki za odpowiedź!
   a czemu akurat ksa?

   Delete
  4. Ostatnio dużo słyszałam o tej szkole, mam kilku znajomych, którzy tam byli lub są (na różnych kierunkach). Z opowieści bardzo pozytywnie podchodzę do tej szkoły. Dużo się wokół niej dzieje i nie jest tak droga, w porównaniu do Akademii Fotografii. Raty są dla mnie odpowiednie. :)

   Delete
 5. beautiful pictures, you've a great eye to capture details!

  ReplyDelete
 6. Ach te Twoje zdjęcia z podróży. Cieszę się, że sobie jeździsz, a ja później mogę sobie pooglądać ;) Eh, ta Ukraina... ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. w te wakacje jeszcze gdzieś się pojawię! :) a niebawem warszawa, więc kawka na mieście mile widziana.

   Delete
 7. czwarte świene!

  ReplyDelete

Instagram