you're the flower in this garden.

9:29 PM


ktoś bardzo istotny dla mnie niedawnej nocy uświadomił mi, jak ogromna jest wiara i samozaparcie. ogromnie mu dziękuję, że jak nikt potrafi mnie wzmocnić, bym jak deszcz odbiła się od dna.

You Might Also Like

11 comments

 1. wiara i samozaparcie, tak, to ładne słowa i ważne bardzo, potrzebne, dobrze, że pojawiły się jakoś w tej chwili, dobrze, że trafiłam na nie w tej chwili, jak dobrze ..
  co do fotografii to Ty wiesz, bardzo, bardzo .. :)

  ReplyDelete
 2. Cudowne... kolory..., wspaniała modelka w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu odpowiednio ubrana

  ReplyDelete
 3. Bo ja już dotykamy dna, to możemy się już tylko odbić ;)
  A powiem Ci tak. Kurczę, dziewczyno! Zdjęcia z dziedziny lekko fashionewej, lifestylowej, i po prostu portretowej. I nie nudzi mnie to. Jest w tym taka świeżość. Nie taka na siłę, pod publiczkę, tak jak wszyscy. Jest spokojnie i delikatnie i kobieco. Jakbym mogła takie zdjęcia oglądać w gazetach, to może wtedy bym po nie sięgała i nie musiała się bać, że fala plastiku i sztucznie kreowanej mody na seks mnie zabije :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. ja nawet próbując robić napompowane zdjęcia, odrzucam każde jedno przed postprodukcją, więc takie rzeczy to nie dla mnie. miejmy nadzieję, że świat reklamy się troszkę zmieni i zrobi miejsce dla takich jak my. dziękuję Ci Szuma, Twoje słowa są jak miód i zawsze pomagasz mi wierzyć w siebie, a raczej w dobre cząsteczki tego świata!

   Delete
 4. dobrze, że masz kogoś takiego. każdy powinien mieć taką osobę, to wielkie szczęście.

  ReplyDelete
 5. mi udało się ją kupić w całkiem przyzwoitej cenie, na allegro jakaś księgarnia robiła 'czystki', z wysyłką wyszło mnie nie więcej niż 60 zł. gdybyś mieszkała bliżej chętnie bym ci ją pożyczyła na dłużej, sama uwielbiam ją przeglądać godzinami.

  ReplyDelete
 6. dziękuję... otuliłaś mnie tymi słowami jak ciepłym promieniem zachodzącego słońca. światłem z nieba. czekam z utęsknieniem wieszjakiegodnia.

  ReplyDelete
 7. lovely pictures, i will follow you

  ReplyDelete
 8. stunning photos!! i love your work! greetings from berlin

  ReplyDelete

Instagram